STÜDYO

JUST FIT

Mikro stüdyo konsepti ile dünyadaki trendlerin yansımasından ortaya çıkan Just Fit Studio, 2017 yılında Antalya’da hizmete girmiştir.Üstün Alman teknolojisi EMS (Electro Muscle Simulation) sistemine dayalı benzersiz bir antrenman deneyimini binlerce kişiyle buluşturan stüdyo, geleneksel fitness konseptinden farklı olarak sadece haftada 2 gün ve 25 dakika ile fit kalma tecrübesi yaşatır.

FARKIMIZ

Teknoloji odaklı ve sonuç garantili, %100 üye memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlayan bir işletme modeli. ‘‘Haftada 1 Gün ve Sadece 25 Dakika’‘ ‘’ 25dakikadadünyanınsporu’’ sloganı ile zamandan tasarruf sağlayan ve metropol hayatı için sadece bir alternatif değil aynı zamanda çözüm sunan bir antrenman konsepti.

HEDEFİMİZ

Just Fit Studio’nun hedefi sektörde Türkiye’nin öncü ve güçlü markası olabilmek ve tüm illere uzanan güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışına sahip bir konuma sahip olabilmektir. Firmanın yakın dönem planlarında ise yurt dışında operasyon fikirlerinin başlaması,markayı daha yukarıya taşıyacak stratejik iş birlikleri ve ülkeye katma değer sağlamayı umut ettiği sosyal sorumluluk projeleri yer alıyor.